środa, 20 marca 2013

Dla dwóch kochanych maleństw :)

Obiecana ostatnio spódniczka niestety jeszcze nie powstała, gdyż dostałam zlecenie na uszycie sukieneczki dla malutkiej Julki w związku z czym nastąpiło opóźnienie. Ale co się odwlecze to nie uciecze :)  Choć skończę  ją chyba dopiero po świętach bo mam jeszcze kilka rzeczy do dokończenia na "dużych ludziów" :)

Ale wracając do sukienki dla Julki- powstała z tej samej tkaniny co dwukolorowe spodnie, które szyłam jakiś czas temu Natalii. Wykorzystałam czarny pas materiału, dodałam do tego czerwone guziki i zieloną tasiemkę. Zrobiłam też własnoręcznie kwiatki :)

Od środka sukienka odszyta jest mięciutką flanelą.

Nie wiem niestety czy nowej właścicielce się spodobała bo nie chciała w żaden sposób wyrazić swojej opinii- cóż ma dopiero 3 miesiące, więc trudno się dziwić :D  W każdym razie jej mama była oczarowana :)
Już dostałam kolejne zlecenie :)

Tak więc został ostatni- granatowy- pas materiału i zgodnie z waszymi sugestiami powstała z niego spódniczka dla Natalki. Użyłam do jej ozdobienia tej samej zielonej tasiemki co w powyższej sukience. Doszyłam też kwiatka, który został ostro wytarmoszony przez moją księżniczę ale (o dziwo!) jeszcze się trzyma :)
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i komentarze :)
Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. sukieneczka dla małej Julci słodka i wiesz chyba mamy takie same wstążeczki tzn. ja mam taką samą wstążeczkę :) No właśnie o czymś takim myślałam jak pokazywałaś ten materiał do wykorzystania. Wyszło super!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Aniu, jesteś kochana :*

      Usuń

Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po swoich odwiedzinach jakiś ślad np w postaci komentarza :)